POMÁHÁM RODIČŮM NAPLNIT DĚTSKÉ OČEKÁVÁNÍ

Reference jsou od zákazníku, kteří nám sami napsali a souhlasili s uveřejněním jejich zprávy.

Co na medaili Zoubkové víly říkají rodiče.

Dobry den pani Labajova, mince uz máme měsíc doma, ale i kdyz jsem ja byla už od samého začátku nadsena, podekovani pisi az dnes, protoze k nam prisla Zoubkova vila Syn mel neskutecnou radost, ze dostal minci Zoubkove vily. Doporucuji vsem maminkam/vilam, co jeste vahaji, zda za to mince stoji, koukejte na tu radost.
Dobry den, chtěla bych Vám napsat, ze mince jsou nádherne!!! A to balení 😍 jsem úplně nadšena ❤️ Tímto bych vám chtěla moc poděkovat a přeji Vám ať se vám daří a děláte radost dal, tak jako jste ji udelala mě.... a to mince nejsou pro mě .... chtěla bych byt dítě a takovou minci dostat 😀 Přeji hezky den Yvette
Yvette
Dobrý den, včera jsme se koněcně dočkali prvního vypadeného zoubku. Dnes ráno dcera našla pod polštářem minci od Zoubkové víly a byla naprosto nadšená. Má ji vystavenou na nočním stolku a pořád se na ni chodí dívat. Ještě jednou vám moc děkuji za práci, kterou děláte, protože za ta rozzářená dětská očka to opravdu stojí! Jste úžasná, děkuji.
Lucie
Dobrý den a krásné ráno, u nás bylo moc krásné,protože Váš penízek včera dorazil a syn se konečně dočkal zoubkové víly. Musím Vám moc poděkovat, penízek je opravdu precizně vyroben,je nádherný a ta rychlost dodání! Klobouk dolů! Taky jsem během první mateřské vyráběla drobnosti pro děti a sama vím,jak nevděčná práce to je. I když do toho člověk dává srdce,ne vždy to všem stačí a vždy se najde někdo, kdo Vám tu práci dokáže znepříjemnit. A stejně tak vím,že nejde vše odesílat okamžitě,protože by pak člověk lítal na poštu každý den několikrát. Ale Vy jste mi to poslala opravdu obratem a vážně si toho moc vážím,protože o tu okamžitou radost právě u takových věcí jde! Moc Vám ještě jednou děkuji. Syn byl nadšený, má teď obrovskou motivaci se o zoubky o to více starat a i přes naši počáteční diskuzi,že Zoubková víla asi neexistuje,jsem ráda,že jsem Vás našla a tu dětskou dušičku,která věří na zázraky,mu ještě chvíli nechala.
Renáta
Dobrý den, právě mi dorazil balíček s mincí Zoubkové víly. Taková nádhera... Děkuji Vám za to, co děláte a jak to děláte. Mince je nádherná stejně jako zabalení, celý balíček na mě působí tak, že jej Zoubková víla opravdu posvětila 🙂 To nejcennější však pro mě je, že jste mě inspirovala k vytvoření příběhu pro mou dcerku, se vším všudy.. Ze srdce Vám děkuji, budu doporučovat, kde to půjde 🙂 Zdraví Daniela
Daniela
Nejkrásnější dárek pro dítě za Zoubek ❤️ Dodání TOP a písmo na krabičce 👏 balení 👌 Doporučuji všem ❤️❤️
Kateřina Lipková
Dnes mi přišla, je nádherná. Stejně jako balení i dokonce pouze ta papírová krabička je skvělá. Z jednoho balíčku jsem měla radost hned 3 x. ❤️❤️❤️.
Květa Raková
Radost neskutečná, děkujeme ❤️
Romča
U nás už se mince našla 🙂 radost obrovská 🙂 děkujeme
Veronika
Nadšenost nejvetší❤️Moc děkujeme, už s ní druhou noc spinka😁
Nikola
Mockrát děkujeme. Radost byla obrovská... Nedá se ani slovy popsat. ❤️☺️☘️ Děkuji.
Hanka Černá
medaile Zoubkové víly
Dobrý den, už mám doma medaile, je to taková nádhera!!! Až mě to dojalo, moc děkuju! Zoubky už můžou vesele padat:)
Kamila Šestáková
Mooooc mooooooc dekujiiiiiiii je to bozi:-)
Deniska
Byla jsem moc spokojená s ochotným přístupem paní Labajové při dohodě na osobním odběru zboží, vše proběhlo dle domluvy. Samotná mince byla dodána v látkovém pytlíčku a navíc extra zabalená v průsvitném obalu. Naprosto splnila má očekávání, je opravdu moc hezká, přesně podle popisu, nepoškozená a za dobrou cenu. Ještě jednou Vám moc děkuji, určitě se bude synovi líbit a bude nadšený.
Jana Zamarská
Dobrý den, mince právě dorazila. Je nádherná. Dcerka bude mít milou vzpomínku. Děkuji.
Dáša

Míša Salačová - Miss ČR 2000 o Nás napsala na svém Cool Brno Blog

Mince jsou v krásném zpracování, ve zlaté barvě, vyrobené z mosazi. Na jedné straně mince je obrázek Zoubkové víly, na druhé je pak zoubek a text, aby děti o své zoubky dobře pečovaly – což je skvěle motivační (přece jen, když to řekně Zoubková víla, má to mnohem větší váhu, než když si to přejeme my, rodiče). 🙂
Míša Salačová
Zoubková víla medaile