POMÁHÁM RODIČŮM NAPLNIT DĚTSKÉ OČEKÁVÁNÍ

Jmenuji se Andrea Labajová,
mám vystudovanou Farmaceutickou fakultu, doktorát farmacie, ale především jsem maminkou tří dětí, manželkou a tak trochu pořád dítě. Miluji dětský svět plný pohádek, kouzel, objevů a pomáhám rodičům naplnit dětské očekávání v souvislosti s příchodem/příletem:) Zoubkové víly neboť není nic hezčího než vidět štěstí v dětských očí.

Šťastné dítě=šťastní rodiče:)

Jedna z nejkrásnějších věcí je, vidět šťastné a spokojené děti.

Ne vždy, se Nám to daří. I já jsem, před léty, narazila na problém.

JAK TO ZAČALO

Píše se rok 2018 a dobře si pamatuji, jak se začal Naší holčičce, kývat první zoubek. Předpokládala jsem, že vypadne a jde se dál. Vždyť za “Nás” to tak chodilo, ale dnes..Dcera mě poučila. "Pro zoubek si přece přijde Zoubková víla :)."

Aha , ale co teď? Nevěděla jsem nic o Zoubkové víle. A tak jsem začala hledat. Kdo je ta Zoubková víla, co nosí? A zjistila jsem, že hodně záleží na rodičích nebo jsem si to aspoň myslela, co komu donese. Někomu sladkost, jinému dáreček, ale má princezna měla jasno.

"Zoubková víla nosí minci na památku"

výměnou za vypadlý zoubek😊a koukala na mě těmi rozzářenými dětskými očičkami, plnými očekávání.

Snažila jsem se princeznu přemluvit, že to může být i něco jiného, třeba dáreček, čokoláda nebo mince, za kterou si něco koupí..ale nebylo to ono. Měla vysněnou minci, která pochází z pohádkové říše, kterou ji Zoubková víla donese pod polštář a bude ji mít na památku. A já viděla, ty smutné oči, které začínaly být zklamané a plné otázek. "Vždyť si tak pečlivě čistím zoubky (tenkrát to ještě bylo 5xdenně :)), mám je jak perličky, první vypadlý a za mnou nepřijde?"

Nechtěla a nemohla jsem to tak nechat.

Vklouzla jsem tedy do světa pohádky, vytvořila minci od Zoubkové víly a otevřela tak dveře-okno Zoubkové víle u Nás doma.

Princezna si musela na vysněný poklad chvilku počkat, ale to Vaše děti už nemusí. Byl to boj než přišla mince, jak ji dnes máme na e-shopu, na svět a spoustu překážek, které jsem musela překonat, ale důležité je, že jsem měla a máme ten nejlepší motor a tím je LÁSKA.

Mince, medaile Zoubkové víly je tu, aby dělala radost a přinášela štěstí do dětských očí a abyste měli nádherný zážitek, na který budete rádi vzpomínat, tak jako my. Protože radost, ta u nás byla nepopsatelná, tu musíte zažít .

Minci má princezna schovanou a připomíná nám ten velký den a možná ji jednou bude ukazovat svým dětem a vykládat příběh, jak minci dostala od Zoubkové víly:).

Otevřete okno Zubičce I u Vás doma. Stojí to za to.